Wielkiemu szczęściu czasem trzeba pomóc! Napisz do radnych!

23 czerwca 2016 roku, Rada Miejska w Koszalinie będzie rozpatrywać przygotowany przez Partię Razem obywatelski projekt uchwały w sprawie miejskiego programu in-vitro. Projekt uchwały, pod którym podpisało się 1200 mieszkanek i mieszkańców Koszalina, zakłada pomoc nawet stu parom starającym się o potomstwo. Zachęcamy do skontaktowania się z koszalińskimi radnymi, zapytania ich czy zamierzają poprzeć obywatelski projekt i namówienia ich do głosowania ZA. Poniżej adresy e-mail do wszystkich radnych i przykładowa treść listu

Szanowny Panie Radny/Szanowna Pani Radna, 

23 czerwca 2016 r. na sesji Rady Miejskiej w Koszalinie, rozpatrywany będzie projekt uchwały, złożony przez grupę obywateli, umożliwiający prezydentowi Koszalina stworzenie Miejskiego Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla Mieszkańców Koszalina. Niepłodność to choroba cywilizacyjna dotykająca coraz większą liczbę ludzi. Dla wielu par jedyną nadzieją na potomstwo są zabiegi in vitro. Niestety, są one bardzo drogie, a przez to dla wielu osób niedostępne. Koszalin może przyczynić się do szczęścia przyszłych rodziców i wesprzeć ich, finansując choćby w części procedury związane z zapłodnieniem pozaustrojowym. Taki program z powodzeniem funkcjonuje od dwóch lat w Częstochowie – dzięki temu na świat przyszło już 12 dzieci. Za sprawą rządowego programu in vitro, którego zakończenie zapowiedziano, urodziło się ponad 2 tysiące maluchów. 

Wielkiemu szczęściu czasem trzeba pomóc – apeluję o poparcie projektu uchwały i uszczęśliwienie wielu mieszkanek i mieszkańców Koszalina. 

Z wyrazami szacunku

 

Lista adresów e-mail radnych: tomasz.bernacki1@wp.pl; dorotachalat@gmail.com; joannadworaczyk@gmail.com; basia@toto.pl; holub.malgorzata@wp.pl; milosz.janczewski@gmail.com; ksp65@wp.pl;krystyna.koscinska@gmail.com; biuro.rm@um.koszalin.pl; jakub.kowalik9@gmail.com; biuromkpib@gmail.com; zkwapisz@vp.pl; ametlewicz@tlen.pl; leopold.ostrowski@wp.pl; marek.reinholz@plusnet.pl; l.sendlewski@wp.pl; oliwiaskorka@wp.pl; miroslaw.skorka@wp.pl; krzysztofslawinski@yahoo.com; sebastian_talaj@wp.pl; ryszard.tarnowski@interia.pl; bogumila.tiece@op.pl; marwa1124@interia.pl; artur.wezgraj@tu.koszalin.pl; Izabela.wilke@gmail.com; artmarrekin007@wp.pl (można je w tej formie wkleić do programu pocztowego/strony poczty e-mail i wysłać do wszystkich radnych) 

 

 

Lp. Nazwisko i imię Adres e-mail
1. Bernacki Tomasz tomasz.bernacki1@wp.pl

 

2. Chałat Dorota dorotachalat@gmail.com

 

3. Dworaczyk Joanna joannadworaczyk@gmail.com

 

4. Grygorcewicz Barbara basia@toto.pl

 

5. Hołub Małgorzata holub.malgorzata@wp.pl

 

6. Janczewski Miłosz milosz.janczewski@gmail.com

 

7. Karżanowski Sergiusz ksp65@wp.pl

 

8. Kościńska Krystyna krystyna.koscinska@gmail.com  biuro.rm@um.koszalin.pl

 

9. Kowalik Jakub jakub.kowalik9@gmail.com

 

10. Krajczyński Mariusz biuromkpib@gmail.com

 

11. Kwapisz Żaneta zkwapisz@vp.pl

 

12. Mętlewicz Anna ametlewicz@tlen.pl

 

13. Ostrowski Leopold leopold.ostrowski@wp.pl

 

14. Reinholz Marek marek.reinholz@plusnet.pl

 

15. Sendlewski Łukasz l.sendlewski@wp.pl

 

16. Skórka Oliwia oliwiaskorka@wp.pl

 

17. Skórka Mirosław miroslaw.skorka@wp.pl

 

18. Sławiński Krzysztof krzysztofslawinski@yahoo.com

 

19. Tałaj Sebastian sebastian_talaj@wp.pl

 

20. Tarnowski Ryszard ryszard.tarnowski@interia.pl

 

21. Tiece Bogumiła bogumila.tiece@op.pl

 

22. Waszkiewicz Marcin marwa1124@interia.pl

 

23. Wezgraj Artur artur.wezgraj@tu.koszalin.pl

 

24. Wilke Izabela Izabela.wilke@gmail.com

 

25. Wiśniewski Artur artmarrekin007@wp.pl

 

SHARE IT: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email

Sprawdź również

Komentarze

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>